Комунальний заклад дошкільної освіти №34 "Золота рибка"

2014 рік

В часописі "Дошкільний навчальний заклад" №9 за 2014рік надруковано конспекти занять вихователів ДНЗ №34 Самаріної Ольги Володимирівни та Смирнової Любов Борисівни.

В липневому номері фахового журналу "Дошкільний навчальний заклад" надруковано статті спеціалістів нашого дошкільного навчального закладу:

в розділі "На допомогу методисту" надруковано авторський проект вихователя методиста ДНЗ №34, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії Гусак Тетяни Анатоліївни "Сучасний вихователь: траекторія професійного зростання";

в розділі "Корекційна педагогіка" стаття вчителя-дефектолога, спеціаліста І кваліфікаційної категорії Коршенко Наталі Іванівни "Інноваційна розвивальна технологія "Ребус-метод Лева Штернберга - навчання читання за допомогою складових піктограм. Робота з дітьми із ЗПР".

В січні 2013 року наш дитячий садок взяв участь в екологічному конкурсі, що проводився під гаслом "Здоровя може бути смачним". Сімї наших вихованців активно відгукнулися на пропозицію взяти участь у конкурсі, та надали справді цікаві,  неординарні, талановиті роботи. Найкращі з них публікуємо на сторінках нашого сайту. Всім учасникам висловлюємо щиру подяку. Молодці! Так тримати!

Робота вихованки ясельної групи Павленко Віолети та її мами Ірини Анатоліївни "Золотий кошик" виконана в паперовій техніці

Робота вихованця ясельної групи Гузієнко Назара та його мами Петровської Альони Олександрівни "Веселий капелюшок"

Роботи вихованців старшої групи Філіпєвих Серафіми та Савелія та їх мами Тетяни Василівни "Кошик Здоровя"

Робота вихованки старшої групи Попової Вікторії "Українські вітаміни"